Znajdź płyty, które kochasz. Dowiedz się więcej o artystach, których uwielbiasz.

Znajdź płyty, które kochasz.

O nas

Kilka słów o sklepie Vinyl Tamka.

Jesteśmy małym, niezależnym, rodzinnym sklepem płytowym mieszczącym się w Warszawie.

Nasza firma od prawie 20 lat zajmuje się wyszukiwaniem starych, unikatowych winyli.

Czarnych kruków szukamy w Polsce oraz na całym świecie, w Stanach Zjednoczonych, Japonii,  podróżujemy po Europie i odnajdujemy zapomniane kolekcje analogów w krajach takich jak Szwecja, Niemcy, Holandia, Francja czy Wielka Brytania. Nasza siatka wyspecjalizowanych dostawców sprawia, że nieustannie oferujemy atrakcyjne nowe dostawy w doskonałych kondycjach.

Na początku 2013 roku, przy wsparciu wielu pasjonatów winylowych płyt, otworzyliśmy sklep stacjonarny mieszczący się początkowo w Warszawie przy ulicy Tamka, kilka lat temu zmieniliśmy adres i aktualnie sklep Vinyl Tamka umiejscowiony jest w podwórzu przy ul. Chmielnej 20 w Warszawie.

Oryginalne płyty winylowe z całego świata.

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, staramy się aby każdy znalazł coś dla siebie, zdarzają się u nas unikaty za kilkaset a nawet kilka tysięcy złotych ale też często mamy wyprzedaże z płytami po 10 czy 30zł.

Nasza kolekcja liczy kilkanaście tysięcy winyli, znajdą Państwo w niej praktycznie każdy gatunek muzyczny: stary dobry rock, klasykę polskiego i światowego jazzu, najlepszy soul i funk, reggae, blues, alternatywę lat 80., pop, rap, world music czy muzykę poważną.

W naszej ofercie nie ma płyt CD.

Życzymy Zdrowia.

Vinyl Tamka.

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl