Znajdź płyty, które kochasz. Dowiedz się więcej o artystach, których uwielbiasz.

Znajdź płyty, które kochasz.

Skup płyt winylowych

Skup płyt winylowych

Chętnie odkupimy płyty winylowe z gatunków takich jak:
Kobieta z płytą winylową
  • Polskie i zagraniczne Polskie i zagraniczne
  • Duże kolekcje i pojedyncze egzemplarze Duże kolekcje i pojedyncze egzemplarze
  • Rzetelna wycena, atrakcyjne ceny, płatność gotówką Rzetelna wycena, atrakcyjne ceny, płatność gotówką
  • Przy większych ilościach dojazd na terenie całego kraju Przy większych ilościach dojazd na terenie całego kraju


Posiadasz płyty winylowe, których już nie słuchasz? Chcesz nadać im drugie życie, tak aby cieszyły kogoś innego? Skontaktuj się z nami - prowadzimy skup winyli w Warszawie. Przyjmujemy płyty z wielu różnych gatunków, zapewniamy rzetelną wycenę, a w przypadku gdy posiadasz duże ilości płyt - dojedziemy na terenie całej Polski, dokonamy stosownych, profesjonalnych oględzin i sprawnie zrealizujemy transakcję na miejscu. Następnie zabierzemy je ze sobą, uwalniając Cię od niechcianych krążków.

Profesjonalna wycena i skup winyli

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy i pasjonaci muzyki analogowej. Skrupulatnie ocenią każdy egzemplarz i zaproponują cenę adekwatną do stanu krążka oraz jego powszechności. Za wyjątkowo rzadkie winyle można otrzymać naprawdę dużo pieniędzy. Od czego zależy, jaką kwotę Ci zaproponujemy? To między innymi:

  • tytuł i wykonawca,
  • rok wydania,
  • stan krążka i okładki.

Jeżeli więc masz kolekcję, której chciałbyś się pozbyć – skontaktuj się z nami i odwiedź skup płyt winylowych w Warszawie. Być może przy okazji znajdziesz jakiś wyjątkowy egzemplarz, który chciałbyś kupić? Jeżeli znudziły Ci się Twoje winyle, nie wyrzucaj ich! Sprzedaj swoje stare płyty winylowe w Vinyl Tamka!

Może za otrzymane pieniądze zdecydujesz się na nabycie nowych krążków? Przejrzyj ofertę naszego sklepu internetowego i znajdź interesujące Cię tytuły z wielu rozmaitych gatunków muzycznych. Zapewniamy szeroki wybór, świetne ceny, dogodne sposoby dostawy oraz szybką wysyłkę. Masz pytania? Zadzwoń lub odwiedź punkt przy ulicy Chmielnej. Z przyjemnością doradzimy i przedstawimy szczegóły oferty oraz warunki dotyczące skupu.

Skontaktuj się z nami
Sklep Płytowy Vinyl Tamka
Płyta winylowa
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl